Aukcja – herb Biszping (Bisping) ręcznie malowany (olej/płótno)

Przedmiotem aukcji jest herb Biszping (Bisping), którym legitymował się tylko i wyłącznie ród Biszpink (Bisping, Bispink, Bisping von Gallen) – herb własny.
Jest to jedyny egzemplarz – oryginał, malowany olejno na płótnie o wymiarach 23,0/30,5 cm.
Autorką herbu jest Anna Nowobilska-Vasilios, członek Stowarzyszenia Rodów Grodzieńskich pochodzący z Chicago (USA).
Herb został namalowany w 2018 roku w ramach projektu „Herbarz Rodów Grodzieńskich” – kopia tego herbu zostanie wykorzystana w planowanej publikacji herbarza.

Do herbu dołączone będą:

  • osobna miniatura i autorska adnotacja Anny Nowobilskiej-Vasilios, wykonana na kartoniku o wymiarach 5/11,5 cm
  • certyfikat autentyczności z numerem 001 wydany przez Stowarzyszenie Rodów Grodzieńskich
  • faktura

Cena wywoławcza wynosi 350 zł. Każdy zainteresowany może przebijać podaną cenę wywoławczą wielokrotnie o stawkę nie mniejszą niż 35 zł.
Aukcja zostanie zakończona 30 IX 2019 roku o godz. 12:00
Środki uzyskane z aukcji zostaną wykorzystane na realizację innych celów statutowych Stowarzyszenia, w tym na działalność wydawniczą.

Zwycięzca aukcji zobowiązany jest dokonać wpłatę wylicytowanej kwoty powiększonej
o 10 zł (koszty wysyłki) na rachunek Stowarzyszenia Rodów Grodzieńskich
nr 77 1750 0012 0000 0000 3791 5629
w terminie do 5 dni kalendarzowych od daty zakończenia aukcji.
Na adres mailowy Stowarzyszeni – srgkhg@gmail.com należy wysłać dane do faktury,
tj. imię i nazwisko, NIP lub PESEL, adres wysyłki (kod pocztowy, miasto, ulica,
nr domu/mieszkania).

Powrót do menu aukcji herbów

1 Response to Aukcja – herb Biszping (Bisping) ręcznie malowany (olej/płótno)

  1. Bisping pisze:

    450 zł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *