MIEJSCOWOŚCI POWIATU GRODZIEŃSKIEGO W 1921 ROKU

Opracował: Piotr Paweł Cypla

Powrót do indeksu miejscowości


NAZWA MIEJSCOWOŚCI RODZAJ GMINA
Adelkowszczyzna folwark Indura
Aleksandrów zaścianek Wielkie Ejsymonty
Aleksandrów wieś Żydomla
Aleksandrówka zaścianek Krynki
Augustówek folwark Hornica
Augustówek Nowy folwark Hornica
Babin (Babino) leśniczówka Bereszty
Babin (Babino) wieś Bereszty
Balicze wieś Łasza
Bałajnia leśniczówka Porzecze
Baranowo wieś Łasza
Barbarycze wieś Hoża
Bargielewszczyzna folwark Krynki
Berdowszczyzna folwark Hudziewicze/Gudziewicze
Berestowica wieś Bereszty
Berszty wieś Bereszty
Berwie osada Jeziory
Berżełaty zaścianek Hoża
Białogórce wieś Krynki
Białokozy okolica Krynki
Bielakowszczyzna osada młyńska Skidel
Bielakowszczyzna wieś Skidel
Bielewo wieś Indura
Bieńki zaścianek Bereszty
Biergiele okolica Brzostowica Wielka
Birulicze wieś Skidel
Bobrownia wieś Skidel
Bobrowniki wieś Brzostowica Wielka
Bobrowniki wieś Indura
Bobry wieś Wołpa
Bogudzięki kolonia Skidel
Boguszówka folwark Hoża
Boguszówka wieś Hoża
Bohatyrowicze okolica Łunna
Bohdziuki wieś Brzostowica Mała
Bojary folwark Indura
Bojary leśniczówka Indura
Bojary okolica Indura
Bojary wieś Mosty
Bojary wieś Wiercieliszki
Bondary wieś Jeziory
Borki folwark Wiercieliszki
Borki wieś Wiercieliszki
Borsowszczyzna osada młyńska Hołynka
Borsowszczyzna wieś Hołynka
Boryski okolica Wielkie Ejsymonty
Borysowszczyzna folwark Hudziewicze/Gudziewicze
Bór zaścianek Bereszty
Brakowo folwark Łasza
Brastek osada Porzecze
Brzezinka kolonia Wołpa
Brzostowica stacja kolejowa Brzostowica Wielka
Brzostowica Mała folwark Brzostowica Mała
Brzostowica Mała wieś Brzostowica Mała
Brzostowica Murowana folwark Brzostowica Mała
Brzostowica Wielka folwark Brzostowica Wielka
Brzostowica Wielka miasteczko Brzostowica Wielka
Brzostowiczany folwark Brzostowica Wielka
Brzostowiczany wieś Brzostowica Wielka
Brzostowszczyzna folwark Brzostowica Wielka
Brzosty wieś Hornica
Brzozowy Mostek zaścianek Bereszty
Bubny wieś Skidel
Budniki wieś Hoża
Budowla (Budomla) folwark Żydomla
Budrowce wieś Kamionka
Buraki okolica Indura
Burniewo okolica Hudziewicze/Gudziewicze
Buszniewo wieś Jeziory
Buzyłówka folwark Hornica
Byczki wieś Hornica
Bykówka wieś Mosty (Prawe)
Bylczyce okolica Żydomla
Chaniewicze wieś Skidel
Charczyca wieś Skidel
Chilaki wieś Brzostowica Mała
Chlistowicze okolica Łasza
Chłodne Włóki kolonia Krynki
Chmielisko wieś Brzostowica Wielka
Chmieliszcze okolica Hudziewicze/Gudziewicze
Chomentowce wieś Hołynka
Chomicze wieś Łunna
Chomiki wieś Łasza
Chomoty kolonia Porzecze
Chwaty wieś Skidel
Chwojniany wieś Skidel
Ciecierówka folwark Brzostowica Wielka
Ciecierówka wieś Brzostowica Wielka
Ciecierówka I leśniczówka Brzostowica Wielka
Ciecierówka II leśniczówka Brzostowica Wielka
Cielmuki wieś Mosty (Prawe)
Ciemne Błoto wieś Bereszty
Cierszewo zaścianek Hoża
Cimochowo zaścianek Porzecze
Ciniewicze wieś Hudziewicze/Gudziewicze
Ciumicze wieś Hołynka
Cwiklicze wieś Hornica
Cydowicze wieś Hoża
Cydziki folwark Wielkie Ejsymonty
Cydziki wieś Wielkie Ejsymonty
Cydziki wieś Żydomla
Cydzikowszczyzna-Piaski folwark Kamionka
Cydzikowszczyzna-Sawejki folwark Kamionka
Czarnucha folwark Hoża
Czarnucha I zaścianek Porzecze
Czarnucha II zaścianek Porzecze
Czarnuszka osada Porzecze
Czechowszczyzna osada młyńska Hornica
Czechowszczyzna wieś Hornica
Czerlona folwark Skidel
Czerlona wieś Skidel
Czerlonka stacja kolejowa Dubno
Czerlonka wieś Dubno
Czeszczewlany folwark Hoża
Czeszczewlany wieś Hoża
Czeszejki folwark Hornica
Czeszejki wieś Hornica
Czyżówka zaścianek Porzecze
Daniłki wieś Brzostowica Mała
Daniłowce wieś Wołpa
Daszkowce wieś Mosty (Prawe)
Dąbrowa wieś Hoża
Dąbrowa zaścianek Hoża
Dąbrówka leśniczówka Brzostowica Wielka
Dekałowicze wieś Łasza
Deńkowce wieś Wołpa
Dertnica zaścianek Porzecze
Długi Las kolonia Skidel
Długopol folwark Wołpa
Dołbianki wieś Brzostowica Mała
Domanowszczyzna folwark Indura
Dorguże folwark Brzostowica Mała
Doroszewicze wieś Łasza
Druck folwark Wiercieliszki
Druskieniki miasto  
Druskieniki cegielnia Porzecze
Druskieniki stacja kolejowa Porzecze
Dubienka wieś Jeziory
Dublany folwark Brzostowica Wielka
Dublany wieś Hołynka
Dublany wieś Hudziewicze/Gudziewicze
Dubno wieś Dubno
Dubowce wieś Wołpa
Dubówka wieś Indura
Dubrowlany wieś Łunna
Dubrowo wieś Porzecze
Dudki wieś Bereszty
Dunajówka folwark Jeziory
Dworce wieś Wiercieliszki
Dziemidkowo wieś Indura
Dziemidkowo I folwark Indura
Dziemidkowo II folwark Indura
Dzieniewicze wieś Brzostowica Mała
Dziewiatówka wieś Wiercieliszki
Ejminowce wieś Brzostowica Wielka
Ejsymonty okolica Wiercieliszki
Elertowszczyzna folwark Jeziory
Feńkowo folwark Skidel
Fiszki kolonia Hornica
Fiszki leśniczówka Hornica
Gaiszcze wieś Mosty (Prawe)
Gajki wieś Hoża
Gibulicze wieś Hornica
Gieniusze wieś Krynki
Gladowicze wieś Łunna
Gledniewicze wieś Wołpa
Glindzicze okolica Wielkie Ejsymonty
Gliniany wieś Skidel
Głębokie folwark Kamionka
Głębokie leśniczówka Kamionka
Głębokie wieś Kamionka
Głębokie Małe folwark Kamionka
Gnojnica wieś Hornica
Gobiaty folwark Hołynka
Gobiaty wieś Hołynka
Goduny wieś Porzecze
Golnie folwark Brzostowica Mała
Golnie wieś Brzostowica Mała
Górka folwark Hołynka
Grajno folwark Indura
Grandzicze folwark Hoża
Grandzicze wieś Hoża
Grodno miasto  
Gromowicze wieś Kamionka
Grzybowce wieś Hołynka
Grzybowce wieś Hudziewicze/Gudziewicze
Grzywki wieś Hornica
Gumbacze wieś Hoża
Hanusówka wieś Hudziewicze/Gudziewicze
Hlebowicze okolica Indura
Hłuszniewo wieś Bereszty
Hołowacze folwark Skidel
Hołowacze wieś Skidel
Hołownicze wieś Wiercieliszki
Hołynka folwark Hołynka
Hołynka leśniczówka Hołynka
Hołynka wieś Hołynka
Hołynka wieś Mosty (Prawe)
Hornica folwark Hornica
Hornica wieś Hornica
Horny folwark Hornica
Horny wieś Hornica
Horoszki wieś Skidel
Hoża folwark Hoża
Hoża wieś Hoża
Hożka folwark Hoża
Hryniewicze okolica Skidel
Hubinka folwark Jeziory
Hubinka wieś Jeziory
Hudziewicze/Gudziewicze folwark Hudziewicze/Gudziewicze
Hudziewicze/Gudziewicze wieś Hudziewicze/Gudziewicze
Humniszcze (Podrybnica) wieś Porzecze
Huszczyce wieś Skidel
Huszczyce wieś Żydomla
Ignatowicze okolica Krynki
Indura miasteczko Indura
Iwacze zaścianek Bereszty
Iwanowce folwark Wielkie Ejsymonty
Iwaszkowce folwark Brzostowica Wielka
Iwaszkowce leśniczówka Brzostowica Wielka
Jabłonowo wieś Łunna
Jakubowicze  wieś Bereszty
Jakubowszczyzna folwark Brzostowica Wielka
Jałowszczyzna wieś Hoża
Jamasze wieś Krynki
Jarmolicze wieś Indura
Jaryłówka folwark Brzostowica Wielka
Jaryłówka wieś Brzostowica Wielka
Jaśkielewicze wieś Porzecze
Jaśkiewicze wieś Indura
Jatwiesk folwark Kamionka
Jatwiesk wieś Kamionka
Jedlina zaścianek Brzostowica Mała
Jelna folwark Kamionka
Jelna leśniczówka Kamionka
Jelna wieś Kamionka
Jelniki  kolonia Bereszty
Jeziorki wieś Porzecze
Jeziory miasteczko Jeziory
Jodkiewicze Małe okolica Wielkie Ejsymonty
Jodkiewicze Wielkie okolica Wielkie Ejsymonty
Jodycze wieś Hołynka
Józefin zaścianek Wielkie Ejsymonty
Jurewicze wieś Żydomla
Jurkowszczyzna (Irkowszczyzna) folwark Brzostowica Mała
Juszki wieś Kamionka
Juszkowszczyzna folwark Skidel
Kajeniowce wieś Wielkie Ejsymonty
Kaleniki wieś Łasza
Kaleniki (Hatniki) wieś Wielkie Ejsymonty
Kamczatka wieś Jeziory
Kamienista wieś Hoża
Kamieniste wieś Jeziory
Kamienny Most zaścianek Jeziory
Kamieńczany wieś Łunna
Kamionka wieś Brzostowica Mała
Kamionka folwark Kamionka
Kamionka miasteczko Kamionka
Kaplica Mała wieś Wiercieliszki
Kaplica Wielka wieś Wiercieliszki
Karasiewszczyzna folwark Hudziewicze/Gudziewicze
Karaszewo wieś Skidel
Karawiszki  zaścianek Bereszty
Karniszki zaścianek Wołpa
Karolin kolonia Dubno
Karolin-Dobrowolszczyzna folwark Hornica
Karolin-Piaski osada młyńska Hornica
Karpowce wieś Brzostowica Wielka
Kaszubińce folwark Skidel
Kaszubińce wieś Skidel
Kaszyńce wieś Brzostowica Wielka
Kazimierzówka kolonia Wiercieliszki
Kazimierzówka wieś Wiercieliszki
Kąkole zaścianek Hoża
Kiełbasin dwór Hornica
Kiełbasin folwark Hornica
Kiełbasin wieś Hornica
Kisiele wieś Kamionka
Klukowce wieś Hołynka
Kłoczki leśniczówka Kamionka
Kłoczki wieś Kamionka
Kłoniszki wieś Porzecze
Kniaziewicze folwark Indura
Kniażewodce wieś Dubno
Kobiele wieś Bereszty
Kochanowo folwark Wiercieliszki
Kochowo folwark Skidel
Koleśniki wieś Brzostowica Mała
Kołobuszki zaścianek Wiercieliszki
Kołpaki kolonia Hornica
Kołpaki wieś Hornica
Komarowo folwark Wołpa
Komotowo wieś Żydomla
Koniewicze (Kaniewicze) wieś Jeziory
Koniuchy wieś Indura
Koniuchy wieś Jeziory
Konstantynów folwark Skidel
Kończany wieś Brzostowica Mała
Kopce wieś Żydomla
Kopciówka folwark Hornica
Kopciówka wieś Hornica
Korczyki wieś Jeziory
Kordziki wieś Wielkie Ejsymonty
Korobczyce folwark Hornica
Korobczyce przystanek kolejowy Hornica
Korobczyce Nowe osada młyńska Hornica
Korole wieś Żydomla
Korozicze wieś Łasza
Korzeniewicze  wieś Hornica
Kosieje folwark Jeziory
Kosiłowszczyzna folwark Hoża
Kosiłowszczyzna zaścianek Hoża
Kosiły wieś Łunna
Koszewniki wieś Hornica
Kościewicze  osada Bereszty
Kotra folwark Skidel
Kotra wieś Skidel
Kotra Mała folwark Skidel
Kowalce wieś Hornica
Kowale folwark Brzostowica Mała
Kowale wieś Brzostowica Mała
Kowale wieś Wielkie Ejsymonty
Kowale wieś Wołpa
Kowalicze leśniczówka Indura
Kowalicze Małe wieś Łasza
Kowalicze Wielkie wieś Łasza
Kowszowo folwark Skidel
Kowszowo wieś Skidel
Kozakowce wieś Dubno
Kozejki wieś Łunna
Kozłowicze zaścianek Wiercieliszki
Kozły wieś Indura
Kozodawnia wieś Wielkie Ejsymonty
Koźliszki  leśniczówka Bereszty
Krasne  zaścianek Bereszty
Kraślany wieś Kamionka
Kraśne wieś Porzecze
Kraśnik folwark Wielkie Ejsymonty
Kropiwnica  wieś Bereszty
Kruhlany folwark Łasza
Kruhlik leśniczówka Brzostowica Wielka
Kruhlik wieś Indura
Kruszyniany wieś Hołynka
Kryniczna wieś Hoża
Krynki miasto Krynki
Krzywlany wieś Kamionka
Krzywluki wieś Kamionka
Krzywula zaścianek Bereszty
Krzywula (Krywula) folwark Mosty (Prawe)
Kubielniki wieś Wielkie Ejsymonty
Kuchary wieś Łunna
Kucy Las  wieś Bereszty
Kuczyce wieś Łunna
Kudrowszczyzna kolonia Krynki
Kudrycze wieś Krynki
Kulbaki wieś Wiercieliszki
Kule wieś Hołynka
Kulewszczyzna wieś Hudziewicze/Gudziewicze
Kuliki okolica Wielkie Ejsymonty
Kulszyce wieś Wołpa
Kuncewszczyzna wieś Łasza
Kundzicze wieś Krynki
Kurczowce wieś Krynki
Kurkieże wieś Brzostowica Mała
Kurpiki wieś Żydomla
Kuźmicze okolica Łasza
Kwasówka-Platerowszczyzna folwark Łasza
Lachnów folwark Indura
Lachnów leśniczówka Indura
Lager folwark Skidel
Latki wieś Hudziewicze/Gudziewicze
Lepiesy wieś Brzostowica Wielka
Lerpol folwark Żydomla
Leszczyce wieś Jeziory
Leśnica wieś Hoża
Leśnica I osada młyńska Hoża
Leśnica II osada młyńska Hoża
Leśniczówka leśniczówka Skidel
Leśniewicze wieś Brzostowica Wielka
Lewaszówka leśniczówka Jeziory
Lichacze wieś Porzecze
Likówka folwark Łasza
Likówka wieś Łasza
Lipinki  wieś Bereszty
Liszki folwark Krynki
Litwinka wieś Łasza
Longwinów folwark Brzostowica Wielka
Longwinów leśniczówka Brzostowica Wielka
Ludwinów folwark Brzostowica Wielka
Ludwinów kolonia Brzostowica Wielka
Łakno wieś Jeziory
Łaniewicze wieś Indura
Łapicze wieś Krynki
Łapieniowce wieś Indura
Łapienki wieś Hoża
Łasza wieś Łasza
Ławna folwark Skidel
Ławna wieś Skidel
Łazy wieś Wołpa
Łogi folwark Hornica
Łopaczyce wieś Mosty (Prawe)
Łosiewo wieś Porzecze
Łosiewo-Krzyż osada Porzecze
Łosiniany wieś Hołynka
Łosośna stacja kolejowa Hornica
Łosośna I osada młyńska Hornica
Łosośna II osada młyńska Hornica
Łosośna III osada młyńska Hornica
Łoszewicze wieś Jeziory
Łot-Jezioro zaścianek Porzecze
Łozy wieś Jeziory
Łózki  zaścianek Bereszty
Łuckowlany wieś Indura
Łukawica wieś Hoża
Łunna folwark Łunna
Łunna miasteczko Łunna
Łupiny wieś Kamionka
Łużany wieś Hołynka
Maciejewicze okolica Wielkie Ejsymonty
Makarowce wieś Krynki
Malicewicze okolica Łasza
Małachowicze wieś Hornica
Małaszczyzna wieś Wiercieliszki
Małe Ejsymonty zaścianek Brzostowica Mała
Mandzin folwark Indura
Marcinowce wieś Łunna
Marcinpol osada Krynki
Marcjanówka wieś Hudziewicze/Gudziewicze
Marjampol leśniczówka Skidel
Marjanówka folwark Żydomla
Marylin folwark Skidel
Marynin osada Dubno
Massalany folwark Wielkie Ejsymonty
Massalany wieś Wielkie Ejsymonty
Masztalery wieś Łunna
Masztalery wieś Żydomla
Mazanowo wieś Skidel
Mączyn-Grandzicze folwark Hoża
Michalin wieś Indura
Michałów folwark Skidel
Michałówka folwark Mosty
Mielniki wieś Hoża
Mieszetniki wieś Łunna
Miesztuny wieś Hudziewicze/Gudziewicze
Migowo folwark Żydomla
Migowo wieś Żydomla
Mikielewszczyzna wieś Mosty
Mikłaszowce folwark Dubno
Mikłaszowce wieś Dubno
Milatycze zaścianek Hołynka
Milewce (Milowce) wieś Kamionka
Milkowszczyzna folwark Kamionka
Milkowszczyzna folwark Skidel
Miniewicze folwark Łunna
Miniewicze wieś Łunna
Mińczuki folwark Hołynka
Mińczuki wieś Hołynka
Mioły osada Hoża
Misiewicze okolica Wielkie Ejsymonty
Mitkiewicze wieś Hudziewicze/Gudziewicze
Młynary wieś Wołpa
Mogilany wieś Indura
Morozowszczyzna osada Wołpa
Mostejki wieś Bereszty
Mostejki  leśniczówka Bereszty
Mostki wieś Jeziory
Mostowlany folwark Hołynka
Mostowlany wieś Hołynka
Mostowlany wieś Skidel
Mosty stacja kolejowa Mosty (Prawe)
Mosty (Prawe) folwark Mosty (Prawe)
Mosty (Prawe) miasteczko Mosty (Prawe)
Motora  leśniczówka Bereszty
Motyle  wieś Bereszty
Nacewicze wieś Hudziewicze/Gudziewicze
Najkuliszki  leśniczówka Bereszty
Narejki wieś Hołynka
Nemejki folwark Wołpa
Niebyła osada Kamionka
Nieciecza folwark Łasza
Nieciecza wieś Łasza
Nieciecza kolonia Łunna
Niekrasze wieś Skidel
Nieporożniowce wieś Hołynka
Nietupa okolica Krynki
Nikanowce wieś Hudziewicze/Gudziewicze
Nowa Aleksandrówka (ferma) wieś Wołpa
Nowa Grzybowszczyzna wieś Krynki
Nowa Ruda wieś Bereszty
Nowiki wieś Wielkie Ejsymonty
Nowinki folwark Mosty
Nowiszcze  wieś Bereszty
Nowosiółki wieś Mosty (Prawe)
Nowosiółki wieś Wielkie Ejsymonty
Nowosiółki wieś Żydomla
Nowosiółki Małe wieś Łunna
Nowosiółki  wieś Bereszty
Nowosiółki  folwark Indura
Nowosiółki  kolonia Krynki
Nowosiółki  wieś Łunna
Nowy Dwór folwark Wielkie Ejsymonty
Obrębszczyzna folwark Łasza
Obuchowicze okolica Żydomla
Obuchowo wieś Żydomla
Ochrymowce wieś Skidel
Odła wieś Krynki
Odźwierna folwark Hudziewicze/Gudziewicze
Odźwierna wieś Hudziewicze/Gudziewicze
Ogorodyszcze tartak Bereszty
Ogorodyszcze zaścianek Bereszty
Ogrodniki wieś Hoża
Ogrodniki wieś Indura
Ogrodniki wieś Łasza
Ogrodniki wieś Skidel
Ogrodniki osada młyńska Żydomla
Ogrodniki wieś Żydomla
Ogryzki wieś Wołpa
Ojców folwark Brzostowica Mała
Olchówek kolonia Skidel
Olekszyce folwark Brzostowica Mała
Olekszyce wieś Brzostowica Mała
Olenicze wieś Wiercieliszki
Oleszewicze folwark Kamionka
Oleszewicze wieś Kamionka
Olszanka Mała wieś Hornica
Olszanka Wielka wieś Hornica
Orechwicze wieś Jeziory
Orłowa Góra osada Bereszty
Ostapkowszczyzna folwark Krynki
Ostapkowszczyzna wieś Krynki
Ostrów wieś Hudziewicze/Gudziewicze
Ostrów zaścianek Jeziory
Ostrówek zaścianek Hoża
Ostrówek kolonia Skidel
Ostrówek folwark Wiercieliszki
Ośniki wieś Skidel
Owsianica wieś Bereszty
Ozdobicze wieś Kamionka
Ozierany Małe wieś Hołynka
Ozierany Wielkie wieś Hołynka
Ozierskie kolonia Krynki
Pacenki (Pacynki) okolica Wielkie Ejsymonty
Pacynki okolica Indura
Paniuki (Piluki) folwark Żydomla
Parachimowce folwark Brzostowica Wielka
Parachimowce wieś Brzostowica Wielka
Parszukiewicz-Pole wieś Jeziory
Pelażyn folwark Brzostowica Wielka
Perewieś leśniczówka Bereszty
Petelczyce okolica Indura
Petrulin folwark Brzostowica Mała
Piaski folwark Hornica
Piaski wieś Hornica
Piaski wieś Wielkie Ejsymonty
Pieszczanka wieś Skidel
Pieśle wieś Indura
Pietraszewicze wieś Krynki
Pietraszowce wieś Hudziewicze/Gudziewicze
Pilaki wieś Hudziewicze/Gudziewicze
Pilewsie wieś Kamionka
Piluki wieś Wiercieliszki
Piłownia wieś Bereszty
Piotrowce wieś Brzostowica Mała
Planta folwark Indura
Plebaniszki zaścianek Hoża
Plebanowce wieś Indura
Plebanowce wieś Wołpa
Plebanowo wieś Krynki
Pluskałowce wieś Brzostowica Wielka
Pławy wieś Żydomla
Poczobuty okolica Indura
Poczujki wieś Hudziewicze/Gudziewicze
Podbereszty wieś Bereszty
Podbiałe kolonia Porzecze
Podbohoniki wieś Brzostowica Mała
Podborzany wieś Łunna
Podczarnucha zaścianek Porzecze
Podgórze folwark Indura
Podgrobelka zaścianek Porzecze
Podjeziorki wieś Hoża
Podkobielna leśniczówka Bereszty
Podkrzyżaki wieś Wiercieliszki
Podniemnowo zaścianek Hoża
Pogorenda nadleśnictwo Bereszty
Pogorenda zaścianek Bereszty
Pogorzelec  wieś Bereszty
Pohorany wieś Hornica
Pohorany Dolne wieś Łasza
Pohorany Górne wieś Łasza
Polnica I wieś Hoża
Polnica II wieś Hoża
Połomia wieś Jeziory
Połotkowo wieś Hornica
Połówki wieś Wołpa
Połujanowicze zaścianek Brzostowica Mała
Poniemuń folwark Hornica
Poniemuń wieś Hornica
Poniemuń folwark Wiercieliszki
Poniżany wieś Łunna
Popławce folwark Hołynka
Porzecze wieś Krynki
Porzecze miasteczko Porzecze
Prokopowicze wieś Indura
Promek  leśniczówka Bereszty
Proniewicze okolica Krynki
Protasowszczyzna folwark Kamionka
Prudy wieś Jeziory
Przełom folwark Hoża
Przełom wieś Hoża
Przerwa zaścianek Hoża
Przesielce wieś Porzecze
Przewałka wieś Porzecze
Przydługie wieś Bereszty
Przygodzicze wieś Wiercieliszki
Przysiółki (Przysiółka) wieś Hoża
Przystupicze wieś Skidel
Pundziszki wieś Jeziory
Pundziszki zaścianek Wiercieliszki
Putne wieś Hornica
Putryszki wieś Wiercieliszki
Puzewicze wieś Skidel
Puzycze wieś Żydomla
Puzynowce wieś Kamionka
Pychowczyce wieś Brzostowica Mała
Pyra wieś Jeziory
Pyszki folwark Hoża
Pyszki folwark Wiercieliszki
Pyszki leśniczówka Wiercieliszki
Rachowik kolonia Krynki
Radziewicze folwark Hudziewicze/Gudziewicze
Radziewicze wieś Hudziewicze/Gudziewicze
Radziwonowicze folwark Łunna
Raszewo folwark Wołpa
Remuciówce wieś Wielkie Ejsymonty
Rogacze wieś Indura
Rokitniewo leśniczówka Brzostowica Wielka
Romanowo  wieś Bereszty
Romanowszczyzna folwark Kamionka
Romaszki leśniczówka Kamionka
Romaszki wieś Kamionka
Rotnica wieś Porzecze
Rowek leśniczówka Skidel
Rowki wieś Skidel
Rudaki wieś Hołynka
Rudawa folwark Hołynka
Rudawica folwark Łasza
Rudawica wieś Łasza
Rudowlany wieś Hołynka
Rusaki osada młyńska Krynki
Rusaki wieś Krynki
Rusinowce wieś Skidel
Rusota Biała folwark Hoża
Rusota Klasztorna folwark Hoża
Rusota-Sołochy wieś Hoża
Rusota-Zabłoć folwark Wiercieliszki
Rybaki wieś Wołpa
Rybnica wieś Porzecze
Rydzele wieś Wiercieliszki
Ryski wieś Skidel
Ryski  leśniczówka Bereszty
Ryski  zaścianek Bereszty
Rzeczki leśniczówka Skidel
Rzepowicze okolica Krynki
Sałaty wieś Porzecze
Samostrzelniki wieś Łunna
Sanniki wieś Krynki
Sanowo wieś Porzecze
Saroczyce wieś Dubno
Sarosieki okolica Indura
Sawalówka wieś Żydomla
Sawejki wieś Kamionka
Sedejki wieś Hudziewicze/Gudziewicze
Sekret letnisko Wiercieliszki
Sewerynów folwark Kamionka
Siedzieniewicze okolica Hudziewicze/Gudziewicze
Sieluki wieś Żydomla
Siemaszki wieś Hudziewicze/Gudziewicze
Siemaszkowszczyzna folwark Łunna
Siemierniki folwark Hudziewicze/Gudziewicze
Siemierniki wieś Hudziewicze/Gudziewicze
Siemionówka folwark Krynki
Siemionówka wieś Krynki
Sienklicze wieś Hornica
Sieńki wieś Brzostowica Mała
Sikorszczyzna wieś Hornica
Sikorzyca wieś Skidel
Siniacówka wieś Bereszty
Siny Kamień wieś Jeziory
Siwkowo wieś Wiercieliszki
Skidel miasteczko Skidel
Skidel folwark Skidel
Skołubowo folwark Wiercieliszki
Skomoroszki wieś Hornica
Skorzyki wieś Kamionka
Skrobaki wieś Hołynka
Słomianka folwark Hornica
Słomianka wieś Hornica
Słomianka folwark Wielkie Ejsymonty
Służki wieś Krynki
Służki I osada młyńska Krynki
Służki II osada młyńska Krynki
Smolarnia leśniczówka Mosty
Smuga  zaścianek Bereszty
Sobolany leśniczówka Porzecze
Sobolany wieś Porzecze
Sołowje folwark Hoża
Soły wieś Hornica
Soroczyńszczyzna kolonia Krynki
Soroki wieś Kamionka
Soroki folwark Mosty (Prawe)
Spudwiły wieś Brzostowica Mała
Staniewicze okolica Wielkie Ejsymonty
Stanisławów folwark Brzostowica Wielka
Stanisławów folwark Wiercieliszki
Stara Cegielnia leśniczówka Kamionka
Stara Ruda wieś Porzecze
Starodworce wieś Żydomla
Starowszczyzna wieś Kamionka
Stary Dworzec folwark Wielkie Ejsymonty
Starzyna zaścianek Jeziory
Starzyna wieś Wołpa
Starzynka folwark Mosty
Starzynka kolonia Mosty
Starzyńce wieś Brzostowica Wielka
Stecki okolica Łasza
Stefaniszki Małe wieś Mosty (Prawe)
Stefaniszki Wielkie wieś Mosty (Prawe)
Struga wieś Hudziewicze/Gudziewicze
Strupin kolonia Żydomla
Strupin wieś Żydomla
Stryjówka wieś Jeziory
Strzelce wieś Jeziory
Strzelce wieś Łunna
Strzelce wieś Skidel
Sucha Dolina wieś Łasza
Suchary wieś Bereszty
Suchenicze wieś Dubno
Suchmienie wieś Hornica
Suchowlany wieś Skidel
Sućki folwark Łunna
Suhaki folwark Hudziewicze/Gudziewicze
Suhaki wieś Hudziewicze/Gudziewicze
Sukowicze zaścianek Indura
Suplikowszczana leśniczówka Mosty
Sypana Góra wieś Wiercieliszki
Szabany wieś Porzecze
Szandubra wieś Porzecze
Szczeczyce wieś Łunna
Szczeczynowo wieś Wiercieliszki
Szczeniec wieś Bereszty
Szczerbowicze wieś Łunna
Szczuki wieś Kamionka
Szelepki wieś Brzostowica Wielka
Szewczyki wieś Mosty (Prawe)
Szkleńsk wieś Bereszty
Sznipki wieś Kamionka
Szumy  wieś Bereszty
Szumy  folwark Brzostowica Mała
Ścieżka zaścianek Bereszty
Świętojańsk leśniczówka Porzecze
Świętojańsk wieś Porzecze
Świnny Las leśniczówka Porzecze
Świnny Las wieś Porzecze
Świsłocz wieś Łasza
Świsłocz Dolna folwark Łasza
Świsłocz Górna folwark Łasza
Świsłoczany wieś Hołynka
Tarasiuki wieś Skidel
Tatarszczyzna folwark Wołpa
Tatarszczyzna I folwark Wołpa
Tatarszczyzna II folwark Wołpa
Tobolska Budka wieś Wiercieliszki
Toboła wieś Wiercieliszki
Tołłoczki (Tołoczki) okolica Żydomla
Topolewo wieś Wiercieliszki
Towściki wieś Łunna
Trejgle folwark Krynki
Trochimy wieś Indura
Trumpy wieś Wielkie Ejsymonty
Trzeciaki wieś Wielkie Ejsymonty
Trzeciaki I folwark Wielkie Ejsymonty
Trzeciaki II folwark Wielkie Ejsymonty
Tupiczany wieś Wołpa
Tużewlany folwark Wiercieliszki
Tużewlany wieś Wiercieliszki
Uhły wieś Bereszty
Ułazy wieś Łunna
Usnarz folwark Krynki
Usnarz Murowany folwark Krynki
Usnarz-Makarowce folwark Krynki
Uzbereż wieś Porzecze
Wandalinowo folwark Łasza
Wanelki wieś Kamionka
Wicki wieś Hornica
Wielkie Ejsymonty okolica Wielkie Ejsymonty
Wierchodubie-Morozik zaścianek Porzecze
Wierchodubie-Pieściuki zaścianek Porzecze
Wiercieliszki folwark Wiercieliszki
Wiercieliszki wieś Wiercieliszki
Wierypol folwark Żydomla
Wierzchlesie osada Kamionka
Wierzchowlany wieś Brzostowica Mała
Wierzchpole wieś Hoża
Wierzchpolnia zaścianek Hoża
Wiktoryn osada Łunna
Wilanów folwark Jeziory
Wiszniewo leśniczówka Brzostowica Wielka
Wiszniówka wieś Indura
Władysin folwark Wielkie Ejsymonty
Wojciechowszczyzna folwark Brzostowica Mała
Wola folwark Łunna
Wołkownia wieś Hoża
Wołotyń wieś Wielkie Ejsymonty
Wołpa miasteczko Wołpa
Woniarka leśniczówka Hornica
Woronowszczyzna osada Dubno
Worony zaścianek Brzostowica Wielka
Wrony (Worony) wieś Wielkie Ejsymonty
Zabahoniki wieś Wiercieliszki
Zaberezyna wieś Jeziory
Zabłocie wieś Bereszty
Zabłoć folwark Mosty (Prawe)
Zadubie folwark Jeziory
Zagórce wieś Żydomla
Zagórzany wieś Łunna
Zagrobelka zaścianek Porzecze
Zahorniki wieś Hoża
Zajkowszczyzna folwark Brzostowica Wielka
Zakrzewszczyzna folwark Żydomla
Zalesiany wieś Skidel
Zaleski wieś Łunna
Zaleśna wieś Kamionka
Zamosze  kolonia Bereszty
Zamościany  wieś Bereszty
Zamościany  wieś Wołpa
Zaniemeńsk wieś Mosty (Prawe)
Zaniewicze wieś Indura
Zapole wieś Dubno
Zapole wieś Żydomla
Zapurwie zaścianek Porzecze
Zarubicze folwark Indura
Zarubicze wieś Indura
Zarzyca wieś Hoża
Zasada zaścianek Bereszty
Zaścienniki leśniczówka Hołynka
Zawadycze wieś Żydomla
Zbroszkowszczyzna folwark Skidel
Zielona leśniczówka Brzostowica Wielka
Zielona folwark Hołynka
Zielona leśniczówka Hołynka
Zielone zaścianek Porzecze
Zubki stacja kolejowa Hołynka
Zubki wieś Hołynka
Żabinka  zaścianek Bereszty
Żadejki wieś Kamionka
Żarnówka folwark Indura
Żarnówka Mała wieś Indura
Żarnówka Rządowa wieś Indura
Żarnówka Wielka wieś Indura
Żebry wieś Brzostowica Wielka
Żerebiły wieś Wołpa
Żłobowce (Złobowce) folwark Wołpa
Żłobowszczyzna folwark Hudziewicze/Gudziewicze
Żołobaty Most wieś Skidel
Żubrowo zaścianek Bereszty
Żubrówka  zaścianek Bereszty
Żubry wieś Hołynka
Żuki wieś Żydomla
Żukiewicze kolonia Hornica
Żukiewicze osada młyńska Hornica
Żukiewicze wieś Hornica
Żukiewicze okolica Wielkie Ejsymonty
Żukiewicze Małe wieś Brzostowica Mała
Żukiewicze Wielkie wieś Brzostowica Mała
Żydomla folwark Żydomla
Żydomla stacja kolejowa Żydomla
Żydomla wieś Żydomla
Żydowszczyzna wieś Wiercieliszki
Żylicze folwark Hołynka
Żylicze wieś Hornica
Żylicze folwark Łunna
Żylicze wieś Łunna
Żytorodź folwark Indura