INDEKS ŚLUBÓW – parafia Jeziory/indeks miejscowy/inne parafie

INNE PARAFIE
348 zapisów

Powrót do menu indeksu miejscowego


MIEJSCE POCHODZENIA ZAŚLUBIONY AKT
Bakłarzewo KUŻNIARSKA Marianna 10/1779
Bakłarzewo MIZIEWIANKA Barbara 9/1779
Bakłarzewo MULARSKI Jakub 10/1779
Bakłarzewo WOYCICKI Franciszek 9/1779
Berszty BUĆKO Adam 6/1830
Berszty BUĆKO Stefan 11/1830
Berszty BUDZKO Maciej 21/1819
Berszty DANIŁOWICZ Krzysztof 9/1828
Berszty DANIŁOWICZ Krzysztof 6/1833
Berszty KLUCMOSZ Adam 7/1790
Berszty KOŚCIEWICZ Mikołaj 11/1834
Berszty LEBIEDZIEWICZ Kazimierz 8/1839
Berszty OBUCHOWSKA Ewa 21/1819
Berszty STACHELCZYK Marcjanna 7/1790
Berszty SZASTOWICKI Michał 2/1832
Berszty WIERCISEWICZ Ewa 6/1833
Biała WASILEWICZ Adam 14/1817
Biała ŻYLUK Antonina 14/1817
Biała Zaścianek KISIELEWSKI Wawrzyniec 9/1818
Białe KOŚCIEWICZ Krystyna 15/1830
Białe (Zaścianek) OBUCHOWSKA Rozalia 9/1818
Białe Uroczysko WASILEWICZ Kazimierz 20/1837
Białe Uroczysko  KOŚCIEWICZ Rozalia 13/1837
Białe Uroczysko  WASILEWICZ Józefa 16/1844
Białe Uroczysko  WASILEWICZ Magdalena 21/1839
Białystok WŁODKOWSKI Metody 31/1835
Bielańskie Uroczysko KOSCIEWICZ Bogumiła 20/1835
Bielańskie Uroczysko WASILEWICZ Anna 21/1835
Bieleńskie Uroczysko KOŚCIEWICZ Symon 12/1834
Bilice CIELKOWSKI Jan 5/1838
Birulicze SWARNIUK Marcin 16/1838
Bobrownia JAKIMOWICZ Barbara 21/1822
Bobrownia PARCHOWSKI Kazimierz 21/1822
Bobrowszczyzna BAŁDOWSKA Teodora 11/1787
Bobrowszczyzna BOŁDAWSKA Teodora 7/1784
Bobrowszczyzna JANKOWSKA Anna 1/1784
Bobrowszczyzna JARNIEWSKI Józef 11/1787
Bobrowszczyzna KOWALSKI Marcin 7/1784
Bobrowszczyzna PUPCZYNSKI Bazyli 1/1784
Bogudzienki KRUPEL Anna 12/1847
Bohatyrewicze BOHATYREWICZ Franciszek 16/1818
Bohatyrewicze BOHATYROWICZ Antoni 6/1846
Bohatyrewicze BOHATYROWICZ Franciszek 9/1836
Bohatyrewicze BOHATYROWICZ Stanisław 14/1827
Bohatyrewicze JUROWSKA Rozalia 16/1818
Borki BRUSZKIEWICZ Katarzyna 22/1820
Borki POWARGIS Andrzej 22/1820
Borsukiewicze Uroczysko MARKISZ Józefata 16/1833
Brzecz BIAŁOBŁOCKA Józefa 7/1815
Brzecz SAURUSZKIEWICZ Wincenty 7/1815
Brzoskowszczyzna HORBACZ Józef 19/1830
Brzoskowszczyzna LEWCZUK Marianna 19/1830
Budowla KLIMASZEWSKA Julianna 6/1810
Budowla MEDUNIECKI Adam 6/1810
Buszniewo (uroczysko) ŚWIOKŁO Anna 18/1850
Buszniewo (uroczysko) ŚWIOKŁO Rozalia 7/1846
Buszwina SIENKIEWICZ Rozalia 6/1815
Buszwina SOŁTANIK Jan 6/1815
Czeremeśl BOUBYR Jerzy 5/1807
Czeremeśl SIENKIEWICZ Marcela 5/1807
Czeremszczyzna KISIEL Marianna 11/1801
Czeremszczyzna MARKISZ Piotr 11/1801
Dworce PIEREŁAYKO Bartłomiej 24/1829
Feńków NOSKOWICZ Romuald 12/1850
Goliki ŁABANOWSKI Jan 15/1849
Grodno BRZOZOWSKI Piotr 5/1834
Grodno EYSYMONT Antoni 1/1837
Grodno GRZEGALEWSKA Benedykta 21/1848
Grodno ISKRA Mateusz 1/1820
Grodno KASZKIEWICZ Paweł 6/1835
Grodno KOLENDA Aleksander 20/1841
Grodno KOSPACKI Jan 19/1835
Grodno MASALSKI Ksawery 32/1832
Grodno MOROZ Wincenty 2/1838
Grodno OKULICZ Antoni 9/1827
Grodno PAWŁÓWNA Helena 6/1835
Grodno PRONIEWSKI Tomasz 38/1832
Grodno PRZYBYLSKI Józef 18/1828
Grodno RASZKOWSKI Jan 21/1848
Grodno RESZKA Aleksander 15/1841
Grodno SNARSKI Franciszek 9/1839
Grodno ŻURAWSKA Ewa 1/1820
Hadamów BŁAZENKOWA Marianna 1/1774
Hadamów KISIEL Bartłomiej 1/1774
Hlimiany CHOCIAN Filip 13/1833
Hlimiany OSIEJCZUK Anna 11/1832
Hlimiany TURMAN Bazyl 11/1832
Hoża CZERNIAWSKI Antoni 16/1849
Hoża (Dwór) KLIMASZEWSKA Anna 18/1841
Hoża (Dwór) SAWICKI Kazimierz 18/1841
Hryncewicze CYPLA Rozalia 16/1816
Hryncewicze HRYNCEWICZ Jan 6/1840
Hryncewicze HRYNCEWICZ Stanisław 16/1816
Hryncewicze SAWICKI Michał 8/1849
Kamczatka MALARCZYK Agata 9/1848
Kaniewicze CZAPLA Krystyna 23/1826
Kaniewicze OSTROUCH Eleonora 1/1840
Kaniewicze SAMOYŁO Wincenty 23/1826
Kazieje FRYDRICH Jerzy 13/1785
Kazieje KMITA Antonina 8/1785
Kazieje MYSZKOWSKI Jakub 8/1787
Kazieje PRAWDZIŃSKI Jakub 8/1785
Kazieje STOCKA Joanna 8/1787
Kazieje TALENKIEWICZ Teresa 13/1785
Kobiele KARŁAN Maciej 7/1843
Kobiele OBUCHOWSKA Katarzyna 5/1831
Kobiele TROJANOWICZ Maciej 5/1831
Kołobyszki KANDYBA Wiktoria 17/1830
Kołobyszki KARPOWICZ Piotr 7/1799
Kołobyszki MĘŻYK Krystyna 19/1777
Kołobyszki NARUSZEWICZ Anastazja 9/1798
Kołobyszki OSTRYN Bazyli 9/1798
Kołobyszki PASZKOWSKA Magdalena 7/1799
Kołobyszki ROTKIEWICZ Paweł 10/1778
Kołobyszki WASILEWSKA Anna 10/1778
Kołobyszki ZYMAN Anzelm 19/1777
Konaszewo NIEUHIM Tomasz 14/1836
Korubiszki (Dwór) DERESZKÓWNA Anna 23/1821
Korubiszki (Dwór) SZESZKA Jakub 23/1821
Kowalew (Folwark) ADAMOWICZ Petronela 4/1847
Kowszowo STOBIEDA Paweł 4/1847
Kowszowo ŁUKASZEWICZ Zofia 19/1803
Kowszowo (Dwór) OLEŃSKI Jerzy 19/1803
Kowszowo (Dwór) PASZKOWSKA Helena 22/1807
Kowszowo (Dwór) SZULC Jan 22/1807
Kowszowo (Dwór) ANDREIEWICZ Józef 24/1828
Kuliki SKURATOWICZ Ignacy 16/1835
Kumiewicze STYPAŁKOWSKA Serafina 16/1835
Kumiewicze BUDZINOWICZ Piotr 16/1812
Lacki SAPOCZKO Helena 16/1812
Lacki JASKLEWICZ Antoni 5/1849
Leśnica JAŚKIELEWICZ Józef 3/1827
Leśnica KOŚCIEWICZ Rozalia 5/1849
Leśnica BICKIEWICZ Franciszek 18/1844
Lichacze KISIELEWSKI Dominik 8/1835
Lichacze LEPKOWNA Teresa 2/1774
Lichacze LEWKO Piotr 6/1834
Lichacze NADZIEJKO Elżbieta 6/1802
Lichacze RADZIUK Jan 7/1833
Lichacze SWIOKŁO Symon 16/1836
Lichacze SZYMANOWSKI Michał 7/1835
Lichacze SZYMANOWSKI Wincenty 2/1839
Lichacze SZYMANOWSKI Wincenty 14/1846
Lichacze ŚWIEKŁO Mikołaj 6/1802
Lichacze ŚWIOKŁO Józef 2/1774
Lichacze HARASIMIUK ? 10/1780
Liszczyce KOZIOŁ Antonina 10/1780
Liszczyce BIELEWICZ Wiktoria 2/1817
Łokno CHOCIAN Józefata 8/1820
Łokno KISIELEWSKA Marianna 15/1810
Łokno KŁYŻKO Marianna 11/1824
Łokno ROMANOWICZ Bazyl 11/1824
Łokno TAIANKO Józef 15/1810
Łokno TAIANKO Łukasz 2/1817
Łokno TARANKO Jan 21/1839
Łokno TARANKO Michał 8/1820
Łokno CHARMOSZ Adam 2/1789
Łubniewo NADZIEYKO Marianna 2/1789
Łubniewo SUCHOCKI Felicjan 4/1843
Ługa KASPROWICZ Helena 6/1793
Łuknianki PUPCZYNSKI Jakub 6/1793
Łuknianki HŁASKO Wincenty 20/1833
Mała Brzostowica OBUCHOWICZ Zofia 20/1833
Mała Brzostowica EYSYMONT Kazimierz 17/1830
Małe Eysymonty MIKTUSZ Anna 5/1780
Małgorzewo TAŁANKIEWICZ Ostap 5/1780
Małgorzewo ? ? 10/1785
Mazanów KRAWCEWICZ Mateusz 12/1837
Migowo WOJEŃSKA Petronela 1/1847
Migowo ZAWISTOWSKA Honorata 12/1837
Migowo CYDZIK Jan 16/1824
Migowo (Dwór) JUDYCKA Zuzanna 16/1824
Migowo (Dwór) GLIŃSKI Wincenty 16/1846
Misiukowszczyzna (Folwark) RUKICKI Jan 14/1835
Miskance BALCEWICZ Jakub 5/1813
Morgiewicze MARKIEWICZ Teodora 5/1813
Morgiewicze ELERTT Michał 14/1819
Moźniewo KISIELEWSKA Katarzyna 14/1819
Moźniewo APSZYK Barbara 2/1775
Nowosiołek MATYSEWICZ Szymon 20/1846
Nowosiołek PROKOPOWICZ Anna 33/1849
Nowosiołek PROKOPOWICZ Eleonora 20/1846
Nowosiołek PROKOPOWICZ Franciszka 6/1841
Nowosiółki BOHATEREWICZ Aleksander 4/1774
Ogrodniki GRESZ Mikołaj 18/1819
Ogrodniki BOROWSKA Teodora 13/1778
Ostrowia Uroczysko ŻYLUK Antoni 7/1846
Ostrowite (Uroczysko) KISIEL Agata 7/1808
Ostrów BOROWSKI Adam 26/1848
Ostrów KONCEWICZ Wincenty 4/1819
Ostrów NADZIEJKO Antoni 7/1808
Ostrów OBUCHOWICZ Franciszka 18/1821
Ostrów ŻUK Elżbieta 4/1819
Ostrów ŻYLIŃSKI Jakub 18/1821
Ostrów (folwark) HORBACZEWSKA Franciszka 3/1824
Ostrów Zielona MATUSZEWICZ Aniela 8/1842
Ostrów Zielona PUCIŁOWSKI Franciszek 3/1824
Oszmiana BILEWICZ Bazyli 11/1809
Paniuki KOIAŁOWICZ Agata 2/1803
Paniuki ŁAPISZOWNA Agata 17/1823
Paniuki NARUSZEWICZ Jan 17/1823
Paniuki SIENIAWSKA Anna 11/1809
Paniuki ŻUK Józef 8/1810
Paniuki ŻYLIŃSKA Elżbieta 8/1810
Paniuki (Dwór) LENKIEWICZ Alojzy 2/1803
Paniuki (Dwór) PUCHALSKI Paweł 6/1778
parafia kamieniecka MARKISZ Kazimierz 14/1838
parafia kamieniecka STOCKA Teofila 6/1778
Parszukiewicze Uroczysko EYSYMĄT Maciej Tadeusz 4/1777
Parszukiewicze Uroczysko MARKISZ Anna 8/1837
Parszukiewicze Uroczysko MARKISZ Rozalia 21/1846
Paszewicze (Małe Ejsmonty) SKORUPKO Petronela 2/1828
Paszewicze (Małe Ejsmonty) WOŁKOWYSKA Wiktoria 4/1777
Pierekop (Uroczysko) KUCZYŃSKA Weronika 15/1825
Pierekop (Uroczysko) JUROWSKI Stanisław 23/1827
Pierekop (Uroczysko) WYSOKIŃSKI Jan 15/1825
Pieszczanka KOŚCIEWICZ. Barbara 4/1803
Pieszczanka MARKISZ Krystyna 6/1791
Pieszczanka SZYMOYŁO Michał 1/1838
Pieszczanka WASILEWSKI Paweł 6/1791
Pieszczanka WASILEWSKI Szymon 4/1803
Pieszczanka (uroczysko) KURCZEWSKA Aniela 12/1808
Pieszczanka (uroczysko) ŚWIOKŁO Regina 11/1850
Pieszczanka MILKA Wincenty 1/1845
Pławy STEFANOWICZ Szymon 28/1849
Pławy TOT Adam 13/1830
Pławy WANIUKIEWICZ Marianna 14/1830
Pławy WASIUKIEWICZ Marianna 1/1845
Porecz KISIEL  Jerzy 19/1837
Porzecze CHOSZCZKO Anna 15/1834
Porzecze KISIEL Magdalena 5/1787
Porzecze LENKIEWICZ Maciej 23/1849
Porzecze MARDZIANEK Szymon 8/1776
Porzecze NADZIEYKO Stanisław 5/1787
Porzecze OBUCHOWSKA Agata 8/1813
Porzecze OBUCHOWSKA Katarzyna 6/1819
Porzecze STANKIEWICZ Dominik 10/1813
Porzecze STANKIEWICZ Paweł 3/1845
Porzecze STARANOWICZ Jerzy 4/1820
Porzecze SZYMANOWSKI Mateusz 6/1819
Porzecze SZYMANOWSKI Szymon 8/1813
Porzecze TERTEL Adam 12/1846
Porzecze WALENTUKIEWICZ Anna 10/1813
Porzecze WIRASEWICZ Marianna 4/1820
Prudy KOMAR Andrzej 7/1837
Prudy PARCHUTKO Rozalia 7/1837
Prudy SZYDŁOWSKI Symon 19/1828
Przewałka OPOY ? 9/1792
Pundziszki MARKISZ Wincenty 9/1835
Pundziszki PASZKOWSKA Rozalia 9/1792
Pundziszki (uroczysko) CHITRUSZKO Ewa 6/1813
Pundziszki (uroczysko) SOKOŁOWSKI Michał 34/1849
Pundziszki (uroczysko) SZYSZKO Mikołaj 10/1849
Radyszki LEMBERGIER Paweł 12/1808
Radyszki STARZYŃSKI Kazimierz 3/1814
Rekwicze KISIELEWSKA Marianna 2/1820
Rekwicze TOŁOCZKO Rozalia 3/1814
Rotnica JUROWSKI Ignacy 10/1842
Rotnica KISIELEWSKI Szymon 2/1820
Rusinowicze CHOCIAN Andrzej 26/1829
Rusinowicze KONDRACKI Józef 16/1839
Sałać KISIEL Tadeusz 15/1842
Sałać KISIELEWSKA Katarzyna 7/1819
Sałać MARKISZ Jerzy 35/1832
Sałać MARKISZ Kazimierz 16/1847
Sałać STRZAŁKOWSKI Tomasz 11/1816
Sałać SZWED Marcin 7/1819
Sałać SZWEDKO Jan 7/1838
Sałać SZWEDKO Józef 16/1848
Sałać SZWEDKO Marcel 10/1832
Sałać SZWEDKO Mateusz 21/1837
Sałać SZWEDKO Symon 21/1827
Samostrzelniki ROKICKA Marianna 19/1841
Sawoleski EYSYMONT Stefan 21/1828
Seroczyce RUWIŃSKI Jan 3/1835
Siedelniki ADAMOWICZ Mateusz 15/1824
Słonim MASIUKIEWICZ Elżbieta 17/1786
Smagorzewszczyzna NAREWICZ Marianna 12/1804
Smagorzewszczyzna ŻUK Jakub 17/1786
Smogorzewszczyzna (Dwór) KLIMOWICZ Teresa 18/1787
Smogorzewszczyzna (Dwór) NIEDZWIECKI Paweł 12/1804
Smołgoszewszczyzna KURTOWICZ Wincenty 19/1819
Smołgoszewszczyzna MIKŁASZEWICZ Jakub 18/1787
Sobele KURYŁOWICZ Bartłomiej 25/1832
Sobele MORDASEWICZ Magdalena 19/1817
Sobele TAMULEWICZ Magdalena 19/1819
Sobolany ADAMIEŃ Agata 19/1844
Sobolany POLHNY Andrzej 19/1817
Starodworce BOMBA Ewa 14/1820
Starodworce MIKŁASZEWICZ Antonina 10/1830
Starodworce TAŁANKIEWICZ Stefan 8/1788
Strzelce GRYMUNT Krystyna 12/1831
Szczenca CHOCIAN Grzegorz 13/1820
Szczenca KNIEZAWODZKI Józef 12/1831
Taz CHITRUSZKO Aleksander 29/1817
Taz OBUCHOWSKA Rozalia 13/1820
Toboła ADASZKIEWICZ Teodor 1/1818
Wasiliszki KRYPA Józef 34/1833
Wiercieliszki POMIANOWSKI Stefan 19/1839
Wiercieliszki PUŚCIAN Józef 7/1845
Wiercieliszki SACZKO Piotr 10/1830
Wierzchpole KARPOWICZ Stanisław 10/1846
Wilanowo (Dwór) ALEKSANDROWICZ Konstancja 15/1841
Wilanów (Dwór) MOREŃ Eliasz 6/1845
Wilanów (Dwór) SYLWANOWICZ Władysław 25/1848
Wilanów (Dwór) WORONOWICZ Magdalena 6/1845
Wilianka BRAJNOW Teresa 25/1850
Wilianka ZIBROŃ Amelia 25/1848
Wilinów WANIUKIEWICZ Maryanna 10/1846
Wilkanowo (Dwór) KADZIEWICZ Józef 1/1847
Wilkoszowo CIBOROWSKA Pelagia 23/1835
Wilno KANIEWSKI Bolesław 22/1837
Worotynicze KORKUĆ Wawrzyniec 15/1838
Zaberczyna GROSZOW Jan 4/1776
Zaberczyna RADZIEWICZ Karolina 15/1838
Zadubie JAROSZEWSKI Dominik 22/1843
Zadubie JÓZEFOWICZ  Urszula 9/1789
Zadubie KALINOWSKA Anna 1/1773
Zadubie NARBUT Aleksander 9/1789
Zadubie PASZKOWSKI Bartłomiej 1/1773
Zadubie RACZENIAK Paraska 6/1776
Zadubie WENCOLOWA Marianna 4/1776
Zadubie WISZNIEWSKI Wasil 6/1776
Zadubie (Dwór) KISIELEWSKI Jerzy 24/1827
Zadubie (Dwór) ZGLINICKA Kamila 22/1843
Zadunów JAKUBOWICZ Antoni 20/1830
Zakrzewszczyzna BYLCZYŃSKA Dominika 14/1805
Zakrzewszczyzna JUŚKIEWICZ Antonina 20/1830
Zakrzewszczyzna (Dwór) GRYMACZ Anna 7/1840
Zakrzewszczyzna (Dwór) IMBRA Feliks 14/1805
Zakrzewszczyzna (Dwór) ŁABANOWICZ Maciej 7/1840
Zakrzewszczyzna (Dwór) MALKIEWICZ Jan 12/1840
Zakrzewszczyzna (Dwór) MIKŁASZEWICZ Elżbieta 12/1840
Zakrzewszczyzna (Dwór) PAŁANKIEWICZ Wiktoria 30/1849
Zakrzewszczyzna (Wieś) PARCZEWSKA Teofila 25/1847
Zalesiany OZOWSZCZYK Marianna 7/1839
Zalesiany PARCZEWSKI Aleksander 12/1847
Zalesiany SZWANTNER Wincenty 25/1847
Zalesie BYLCZYŃSKA Katarzyna 20/1823
Zapurwie KOWALEWSKI Michał 23/1835
Zarzecie DANILIK Gasper 9/1833