INDEKS ŚLUBÓW – parafia Jeziory/indeks miejscowy/Jeziory

JEZIORY
/miasteczko, dwór, majątek/
233 zapisy

Powrót do menu indeksu miejscowego


Nazwisko i imię zaślubionego                                     Numer aktu ślubu

……………………… Franciszek 13/1808
ADOLNICZ Aniela 12/1850
ADOLWNIG Wincenty 25/1850
AFKIMÓWNA Honorata 16/1819
ANTUCHIEWICZ Antoni 9/1786
ANTUCHIEWICZ Tekla 9/1803
BENKISZ Albert 11/1814
BIAŁONOSZKO Marianna 19/1802
BLASZKIEWICZ Rozalia 17/1780
BOGDANOWICZ Michał 25/1849
BOHDANOWICZ Stanisław 20/1832
BOHDANOWICZ Szymon 14/1812
BOHDZIEWICZ Bazyli 6/1820
BOMBA Jan Fryderyk 16/1819
BUDKIEWICZ Anna 11/1804
BUDKIEWICZ Katarzyna 7/1801
BUŚCIKÓWNA Rozalia 6/1825
BUTKIEWICZ Jan 19/1798
CHALIŃSKI Michał 16/1782
CHOCIAN Rozalia 16/1810
CHOCIANOWA Elżbieta 18/1815
CHOMSKI Teodor 16/1820
CHWAT Paweł 16/1829
CHWIEDORAK Józefa 22/1835
CIECIERSKA Katarzyna 17/1820
CIEMUCHOWSKI Józef 9/1840
CIERESZKOWA Marianna 11/1799
CZAPLIŃSKI Jerzy 18/1815
CZARNOWACZ Jan 11/1818
CZERESZKO Anna 2/1804
CZERESZKO Rozalia 3/1812
CZESZKO Wawrzyniec 6/1779
DANILEWICZ Ignacy 10/1773
DĄBROWSKI Antoni 17/1821
DENISEWICZ Aleksander 11/1806
DENISEWICZ Elżbieta 10/1827
DUBINA Mikołaj 20/1821
DZIEDZIUSZKO Aleksander 22/1824
ELLERT Antoni 8/1831
ELSERÓWNA Floriana 1/1821
EYSYMONT Antoni 22/1839
FIEDORAKA Antoni 3/1812
FIEDORAKA Teodor 10/1804
FRYDRYK Marianna 5/1827
GALICKA Teresa 9/1786
GALICZAN Teodora 3/1780
GLUMBA Franciszek 1/1805
GROCHOWSKA Rozalia 14/1841
GRUCZYŃSKA Józefa 15/1839
GRYJEWSKI Antoni 7/1842
GUNDA Leon 1/1816
GUNDZIEWICZ Marianna 17/1844
HACUK Józef 11/1845
HERBANIK Teodora 4/1779
HIBIRLAUC Symon 4/1832
HORBANIUK Józef 5/1837
HRYCZENIUK Józef 16/1807
HRYNIEWICZ Jan 12/1814
HRYŃ Marianna 16/1807
HRYŃ Michał 10/1786
HRYŃ Rozalia 9/1835
IWANOWSKA Anna 13/1808
IWANOWSKI Wincenty 23/1829
JACKOWSKA Józefa 8/1831
JAKUBOWICZ Wincenty 24/1817
JANIKOWSKA Krystyna 14/1812
JANUSZEWSKA Dominika 2/1838
JANUSZEWSKA Ewa 1/1816
JANUSZEWSKA Marianna 17/1802
JANUSZEWSKI Antoni 17/1827
JANUSZKIEWICZ Elżbieta 1/1826
JANUSZKIEWICZ Ewa 8/1832
JANUSZKIEWICZ Franciszka 10/1773
JAŚKIEWICZ Anastazja 5/1840
JAŚKIEWICZ Ewa 20/1834
JODLIK Aniela 11/1808
JÓZEFCZYK Mateusz 22/1835
JUROWSKA Aniela 15/1789
JUROWSKI Józef 11/1808
JUSZKIEWICZ Eliasz 11/1799
JUŻAŃSKA Marianna 18/1814
KACZKOWSKA Regina 1/1788
KACZMAR Franciszek 3/1839
KACZUN Antoni 22/1827
KADZEJCZÓWNA Magdalena 1/1809
KADZIEWICZ Marianna 18/1827
KADZIEWSKA Antonina 5/1838
KAKATLIWY Tomasz 14/1825
KALISZEWSKI Antoni 9/1815
KANKOWSKA Katarzyna 19/1798
KANONOWICZ Stefan 13/1828
KAROLEWICZ Julianna 4/1816
KARPOWICZ Andrzej 13/1815
KARPOWICZ Marianna 1/1829
KASICKI Michał 17/1844
KAWSKA Honorata 23/1829
KAZIEĆKA Józef 20/1834
KAZIGRODZKA Ludwika 8/1845
KIRKO Julianna 5/1837
KISIEL Katarzyna 10/1786
KLEMENTOWICZ Józefa 20/1832
KODŁUBAYŁO Daniło 1/1829
KOIAŁOWICZ Anna 19/1823
KOPOŁOWICZ Andrzej 2/1787
KOSCIELEWSKA Anna 2/1787
KOWALEWICZ Adam 5/1827
KOWALEWSKA Krystyna 11/1806
KOZAKIEWICZ Wasyl 4/1816
KOZIEK Franciszek 5/1840
KOZIK Krystyna 15/1800
KOZŁOWSKA Józefa 4/1832
KOZŁOWSKA Józefata 16/1825
KOZŁUBEK Daniło 31/1832
KRUPOWICZ Mikołaj 1/1809
KRYSTIANOWICZ Marianna 24/1817
KRZYWOWIC Józef 37/1849
KUCZYŃSKA Józefa 17/1821
KUCZYŃSKA Rozalia 7/1812
KULMACZEWSKA Maria 7/1826
KURCZEWSKI Jan 18/1814
KURKA Samuel 7/1806
KUSTKOWA Marianna 10/1804
KUŹMICKA Anna 16/1849
KWIATKOWSKA Anastazja 9/1840
KWIATKOWSKA Antonina 17/1827
LEWKOWICZ Małgorzata 11/1818
LIPIŃSKA Karolina 15/1780
MACIS Scholastyka 16/1820
MALINOWSKA Ewa 9/1815
MARKISZ Katarzyna 22/1827
MATYS Józefa 6/1829
MATYS Józefata 12/1839
MESCNER Jan 1/1821
MILLER Apolinary 15/1839
MOSTOWSKI Bonifacy 15/1780
MUREMIA Piotr 6/1825
NADZIEYKO Katarzyna 7/1792
NADZIEYKO Krystyna 1/1789
NARKIEWICZ Rozalia 1/1794
NARUSZEWICZ Wiktoria 23/1848
NAUMOWICZ Józef 4/1779
NAWŁOWSKA Salomea 1/1837
NIEKRASZEWICZ Amelia 14/1825
NIEKRASZEWICZ Józef 23/1833
NIEKRASZEWICZ Marcin 7/1801
NOWODWORSKA Anna 7/1806
NOWODWORSKI Jan 2/1804
NOWODWORSKI Teodor 17/1780
OBUCHOWICZ Antoni 23/1814
OBUCHOWICZ Barbara 6/1820
OBUCHOWICZ Karolina 23/1814
OBUCHOWSKA Julianna 20/1821
OBUCHOWSKA Magdalena 12/1814
OBUCHOWSKI Antoni 27/1848
OLSZYNKO Antoni 1/1789
ORZECHOWSKA Joanna 37/1849
OSTROWSKA Eleonora 13/1815
OSTROWSKA Marianna 16/1782
OSTROWSKI Stanisław 1/1826
PANASZEWICZ Brygida 19/1811
PARCZEWSKI Kazimierz 21/1821
PIESZKÓWNA Anna 22/1824
PREYS Andrzej 7/1826
PREYS Józef 10/1827
PROMBAL Fridrich 1/1788
PUKSTA Tadeusz 15/1789
PYRBAŁO Paulina 31/1849
PYRKA Jerzy 2/1821
PYRKO Jakub 9/1803
PYRKO Mateusz 19/1823
PYRKO Stefan 19/1802
RADZISZEWSKI Jan 2/1826
RĄCZYŃSKA Róża 6/1837
ROMANOWSKA Rozalia 1/1850
ROMANOWSKI Józef 31/1849
ROSZKOWSKA Rozalia 1/1805
RUSZKOWSKA Julianna 2/1821
RUSZKOWSKI Teodor 11/1812
RYSIUK Katarzyna 11/1845
SAWASZKIENIA Mikołaj 16/1825
SIEŃKOWSKI Feliks 23/1848
SIRKUTEWICZ Katarzyna 11/1814
SOKOŁOWSKA Marianna 15/1827
SOKOŁOWSKI Klemens 18/1823
SOŁTANIUK Stanisław 2/1816
SOSNOWSKA Marianna 17/1815
SOSNOWSKA Marianna 21/1821
SPASEWICZ Piotr 15/1827
STANKIEWICZ Marianna 11/1812
SZAPICKI Jakub 17/1815
SZTYLER Jan 17/1802
SZULC Karolina 13/1809
SZYDŁOWSKA Antonina 16/1846
SZYDŁOWSKI Mikołaj 20/1836
SZYSZKO Józef 15/1831
SZYSZKO Rozalia 16/1829
ŚWIOKŁO Krystyna 2/1816
TAIANKO Piotr 16/1810
TAJANKO Agata 31/1832
TAJANKO Andrzej 7/1792
TAJANKO Jan 20/1848
TAJANKO Teodora 14/1837
TARANKO Jan 3/1780
TARANKO Konrad 6/1829
TEŻYK Józef 7/1829
TEŻYK Piotr 11/1804
TIEMICZANKA Felicja 6/1779
TOŁOBIEGA Wawrzyniec 15/1800
TREPTA Józef 17/1820
TYRBACH Jan 14/1841
URBANIAK Anastazja 7/1829
URBANIAK Jerzy 1/1794
WERONOWICZ Leon 14/1831
WIERZBICKA Franciszka 2/1826
WOLSKA Konstancja 32/1832
WOŁĄSEWICZ Józef 18/1827
WOŁOCZKO Adolf 23/1839
WOŁYNSEWICZ Anna 14/1831
WOSZCZENKO Krzysztof 6/1837
WOTYNCEWICZ Magdalena 13/1828
WYSOCKA Anna 18/1823
ZGLINICKI Tomasz 7/1812
ZIBENHAUZEN Franciszek 13/1809
ZŁOCKA Zofia 23/1839
ŻUK Jan 19/1811
DĄBROWSKA Rozalia 12/1827
KOLENDA Maciej 15/1812
OBUCHOWICZ Joanna 15/1812
SOROCZYŃSKI Adam 12/1827
DZIEDZIUSZKO Magdalena 23/1843
FRETYZ Elżbieta 11/1842
GRIESER Karol 11/1842
KADZIEWICZ Jan 23/1843

 

Facebook Comments Box