KSIĘGA GOŚCI

Adresy e-mail podane w formularzu nie będą wyświetlane – pozostają do wiadomości Zespołu Redakcyjnego portalu Stowarzyszenie Rodów Grodzieńskich. 

Related Images:

8 odpowiedzi na KSIĘGA GOŚCI

 1. Katarzyna pisze:

  Piszukuje rodziny żyjącej . Mogą mieszkać w Nowej Dębowej. Gdzie mogę uzyskać informacje.?
  Pozdrawiam

 2. marcin barcikowski pisze:

  Witam,
  Poszukuje wiadomości danych archiwalnych zwiazanych z moją pra babką Dorotą Tołłoczko urodzoną w gminie/powiecie Oszmiany. Szukam jakichkolwiek informacji lub ich zrodel. Proszę o pomoc

 3. Jenny Szypillo pisze:

  I was recommended you through a Facebook group I am part of called ‘Belarus Family Roots’ regarding tracing my family history. My grandad and his Roman Catholic family were all living and born in a small village called Bobrowszczyzna in Plisa district of Wilna voidedship (this area is now Belarus but it was part of the Vilnius district of Poland before the war)
  I have been trying to locate the 1921 Poland census to find the families full names/birth and address at their house in the village. On the Wikipedia page for Bobrowszczyzna it says that there was a census in 1921 and this village was on it.

  I would really appreciate any information you could me or someone I could contact who would have access to this information.

  Thankyou so much,
  Jenny Szypillo

 4. Jolanta D. pisze:

  Jestem pod wrażeniem ogromu pracy jaką stowarzyszenie wykonało.
  Szukam korzeni swojej rodziny. Mój ojciec urodził się w maju 1937 r . W Grodnie – nazywał się Tadeusz Bakanowicz, jego matka : Maria Stankiewicz zd. Miał 9 cioro rodzeństwa . Tyle wiem.

 5. Bartosz Bilski pisze:

  Dzień dobry.
  Pomyślałem, że zamieszczę tutaj wpis w związku z poszukiwaniem korzeni i ludzi związanych z majątkiem Państwa Tołłoczków. Moja babcia Halina Pogorzelec z domu Radwańska pochodzi z Wołkowysk i mieszkała w majątku wyżej wymienionego Pana Antoniego i jego syna, który przed repatriacją był oficerem wojska polskiego. Wspomnienia babci z tamtego czasu są bardzo obszerne ma teraz 94 lata. Jeśli, któryś z użytkowników tej strony ma wiedzę, materiały w postaci zdjęć albo ma w rodzinie kogoś kto pamięta Radwańskich z Wołkowysk to poproszę o kontakt +48 609 480 703 (proszę dzwonić/pisać po godzinie 16) Z wyrazami szacunku Bartosz Bilski.

 6. Małgorzata Laskowska (Cieśluk) pisze:

  Świetna robota, wspaniałe treści. Szukałam czegoś co przyblizy mi moją małą Ojczyznę.
  Będę chętnie zaglądać na tę stronę. Może kiedyś, nie tylko na stronach rekomendowanych książek, znajdę treści związane z moim Lipskiem. Odnalezione księgi, spisy nazwisk krewnych, czy jakiekolwiek wiadomości, których jeszcze nie znam. Pozdrawiam całą społeczność Stowarzyszenia RODY GRODZIEŃSKIE.

 7. Adam pisze:

  Wiedziałem, że istnieje forum, ale nic nie wiedziałem o tym portalu. Jestem pod ogromnym wrażeniem włożonej pracy i poruszanej problematyki. Życzę dalszych sukcesów.
  Z genealogicznym pozdrowieniem Adam Kalinkowski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *