INDEKS ŚLUBÓW – parafia Jeziory/indeks miejscowy/Nowa Ruda

NOWA RUDA
/wieś/
184 zapisy

Powrót do menu indeksu miejscowego


Nazwisko i imię zaślubionego                                     Numer aktu ślubu

AWIECZKO Krystyna 12/1802
BARTOSEWICZ Jakub 14/1843
BARTOSZEWICZ Jakub 36/1832
BARTOSZEWICZ Maciej 10/1831
BASKÓWNA Magdalena 1/1781
BIAŁA Krystyna 7/1836
BRYGACZ Leon 6/1803
CHATIN Wawrzyniec 7/1793
CHITRUSZKO Anna 3/1834
CHITRUSZKO Jan 20/1849
CHITRUSZKO Symon 26/1833
CHOCIAN Adam 14/1826
CHOCIAN Bartłomiej 26/1835
CHOCIAN Elżbieta 9/1845
CHOCIAN Jakub 24/1846
CHOCIAN Jan 7/1847
CHOCIAN Ludwika 12/1836
CHOCIAN Marianna 12/1792
CHOCIAN Marianna 20/1848
CHOCIAN Tomasz 1/1825
CHOCIEY Adam 13/1824
CHYTRUSZKO Bernarda 13/1846
CHYTRUSZKO Maciej 9/1847
CZAPLUK Andrzej 12/1836
ELIASZEWICZ Józef 1/1781
FRANKIEWICZ Józef 12/1782
GICYDZIZ Grzegorz 12/1783
GIERDZIECZ Mikołaj 1/1831
GRUSZEWICZ Jerzy 6/1805
GRYKA Ewa 20/1849
GRYKA Wincenty 11/1847
GRYSZKIEWICZ Marcin 14/1807
HAURUKIEWICZ Jan 10/1825
HRYŃ  Anna 6/1847
HRYŃ  Ewa 14/1848
HRYŃ  Magdalena 7/1847
HRYŃ  Rozalia 24/1849
HRYŃ Ambroży 5/1845
HRYŃ Franciszek 21/1849
HRYŃ Józef 11/1838
HRYŃ Klemens 5/1847
HRYŃ Maciej 7/1834
HRYŃ Mateusz 16/1809
HRYŃ Teresa 6/1834
HRYŃ Tomasz 9/1802
HRYŃ Tomasz 25/1827
HRYŃ Tomasz 6/1839
HRYSZKIEWICZ Franciszek 2/1846
HUJSZ Mateusz 9/1788
JAŁYNSKA Marianna 18/1824
JÓZEFCZYK Mikołaj 4/1798
JUROWIEC Elżbieta 10/1831
KAJAŁOWICZ Anna 1/1825
KARPOWICZ Tadeusz 1/1798
KISIEL Rozalia 7/1793
KISIELEWSKA Teresa 9/1802
KISIELEWSKI Bartłomiej 3/1809
KOIAROWICZ Marianna 21/1786
KONSTANTYNOWICZ Maciej 7/1798
KORAWAYSKI Symon 18/1824
KOTKIEWICZ Elżbieta 21/1810
KOWSZ Jan 3/1800
KULESZA Andrzej 2/1788
KULESZA Franciszka 12/1824
KULESZA Jadwiga 15/1848
KULESZA Klemens 12/1844
KULESZA Małgorzata 3/1782
KULEY Jan 25/1824
LISEK Anna 26/1833
MACANCZUK Grzegorz 2/1775
MAKAREWICZ Magdalena 2/1798
MARECKA Anna 1/1798
MARYNAWICZÓWNA Marianna 19/1787
MICHNIEWICZ Agata 25/1824
NADZIEYKO Anna 3/1798
NADZIEYKO Rozalia 17/1848
NAHUM Katarzyna 6/1805
NARSALEWICZ Ludwik 2/1798
OBUCHOWSKA Agata 11/1833
OBUCHOWSKA Agata 29/1850
OBUCHOWSKA Aniela 12/1844
OBUCHOWSKA Aniela 19/1849
OBUCHOWSKA Anna 3/1805
OBUCHOWSKA Anna 14/1807
OBUCHOWSKA Anna 10/1825
OBUCHOWSKA Anna 36/1849
OBUCHOWSKA Bernarda 5/1847
OBUCHOWSKA Bogumiła 13/1824
OBUCHOWSKA Elżbieta 12/1800
OBUCHOWSKA Elżbieta 24/1846
OBUCHOWSKA Ewa 4/1798
OBUCHOWSKA Ewa 12/1799
OBUCHOWSKA Ewa 6/1803
OBUCHOWSKA Ewa 12/1846
OBUCHOWSKA Ewa 9/1847
OBUCHOWSKA Felicjanna 3/1815
OBUCHOWSKA Franciszka 13/1848
OBUCHOWSKA Józefa 7/1843
OBUCHOWSKA Józefa 7/1845
OBUCHOWSKA Józefa 8/1850
OBUCHOWSKA Karolina 14/1826
OBUCHOWSKA Katarzyna 10/1787
OBUCHOWSKA Katarzyna 3/1800
OBUCHOWSKA Katarzyna 11/1830
OBUCHOWSKA Krystyna 16/1809
OBUCHOWSKA Krystyna 3/1829
OBUCHOWSKA Magdalena 18/1783
OBUCHOWSKA Magdalena 2/1788
OBUCHOWSKA Magdalena 5/1812
OBUCHOWSKA Marianna 6/1781
OBUCHOWSKA Marianna 7/1798
OBUCHOWSKA Marianna 3/1809
OBUCHOWSKA Marianna 13/1840
OBUCHOWSKA Marianna 18/1844
OBUCHOWSKA Prakseda 6/1848
OBUCHOWSKA Rozalia 11/1827
OBUCHOWSKA Rozalia 26/1835
OBUCHOWSKA Rozalia 9/1838
OBUCHOWSKA Rozalia 15/1844
OBUCHOWSKA Tekla 10/1835
OBUCHOWSKA Teofila 12/1828
OBUCHOWSKA Urszula 6/1839
OBUCHOWSKA Urszula 8/1839
OBUCHOWSKI Andrzej 3/1805
OBUCHOWSKI Benedykt 15/1844
OBUCHOWSKI Franciszek 6/1847
OBUCHOWSKI Grzegorz 3/1834
OBUCHOWSKI Jan 12/1802
OBUCHOWSKI Jan 6/1843
OBUCHOWSKI Jan 8/1847
OBUCHOWSKI Jan 17/1848
OBUCHOWSKI Jerzy 21/1786
OBUCHOWSKI Jerzy 19/1787
OBUCHOWSKI Józef 9/1813
OBUCHOWSKI Kazimierz 4/1804
OBUCHOWSKI Mateusz 11/1827
OBUCHOWSKI Mateusz 10/1839
OBUCHOWSKI Michał 12/1799
OBUCHOWSKI Stanisław 8/1809
OBUCHOWSKI Stanisław 12/1824
OBUCHOWSKI Stefan 15/1828
OBUCHOWSKI Tomasz 12/1833
OBUCHOWSKI Tomasz 11/1846
OBUCHOWSKI Wincenty 13/1846
OBUCHOWSKI Władysław 19/1849
PAWŁOWSKA Marianna 8/1809
RACZKO Ewa 9/1813
RUSILEK Rozalia 11/1847
RUSIŁKO Michał 5/1798
RUSIŁKO Tomasz 3/1829
RUSIŁKO Wawrzyniec 7/1836
RYNKIEWICZ Józef 21/1810
SAKOWICZ Michał 19/1814
SAUKIEWICZ ? 3/1782
SAWADKO Piotr 3/1798
SIENKIEWICZ Mateusz 12/1792
SINKIEWICZ Rozalia 5/1798
SIWKOWICZ Rozalia 21/1829
SKIRKO Michał 10/1787
STACHELCZYK Anastazja 2/1846
STACHELCZYK Bartłomiej 15/1848
STACHELCZYK Jerzy 5/1812
STACHELCZYK Józefa 9/1829
STACHELCZYK Katarzyna 14/1843
STACHELCZYK Marianna 15/1828
STACHELCZYK Michał 3/1815
STAMONOWICZ Helena 12/1782
STANKIEWICZ Magdalena 19/1814
STANKIEWICZ Rozalia 4/1804
STECHELCZYK Mateusz 18/1783
ŚWIOKŁO Józef 8/1799
TAJANKO Mikołaj 12/1800
TAMULEWICZ Karolina 25/1827
TUMULEWICZ Rozalia 8/1799
UMARNOWICZ Bartłomiej 12/1820
URBANOWICZ Magdalena 9/1788
USZKIEWICZ Adam 10/1835
USZKIEWICZ Aniela 1/1831
WALENTUKIEWICZ Krystyna 12/1820
WALENTUKIEWICZ Symon 9/1829
WALENTUKIEWICZ Szymon 6/1848
ZABYCZANKA Barbara 12/1783
ZAPOLSKI Tadeusz 6/1781
ŁUKASZEWICZ Ignacy 33/1849

 

Facebook Comments Box